Günaydın Evde Bakım Hizmetleri

Kurumsal kimliğimiz hakkında daha detaylı bilgi alınız. Aklınıza takılan sorular, sorunlar, şikayet, öneri gibi konularda lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Değerlerimiz

  • Bakımın tüm süreçlerinde doğru, empatik ve adaletli yaklaşım içinde olmak.
  • Evde Bakım sürecinde ki coşkumuzu ve yenilikçi yaklaşımımızı paydaşlarımız ve hizmet alıcılarımız ile işbirliği içinde artırmak.
  • Birey ve aile ile ilk tanışma ve hemşire değerlendirmesinden sonra hizmetin başlangıcında, hizmetin müşteri hizmetlerimiz tarafından günlük gözetim süreçlerinde ki tutkumuzu kaybetmemek.
  • Evde Bakım her şeyden önce bir insan ilişkisidir. Merhamet olmadan, baktığımız kişiye odaklanmak ve ihtiyaçlarını karşılamak mümkün değildir. İnsana insan ile hizmet sunma sürecinde merhamet duygusunun karşılıklı olarak korunmasını sağlamak.
  • İhtiyacı olan bireylere ve ailelere yardım etmek ve eğlenceli eğitim etkinlikleri sağlayarak sürekli gelişmek ve öğrenmek. Değerlerimizin, hizmetimizin ve bakım kalitemizin temeline eğitimi yerleştirmek.

Vizyonumuz

Yaşlanan toplumun bakım ihtiyaçların karşılamak gün geçtikçe daha karmaşık ve pahalı hale gelmesinden dolayı bireyin ve ailelerin duygusal, fiziksel, bilişsel ve yaşam tarzı ihtiyaçlarına tespit etmek ve daha iyi hizmet vermek için bakımın tüm sınırlarını zorlamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz toplumsal değerlerimizi ve kurumsal gözeterek bakıma ihtiyacı olan birey ve ailelere ihtiyaçlarını belirleme ve yönetebilmelerinde dünya standartlarında hizmet sunulmasını saplamaktır.

Misyonumuz

  • Bireye ve aileye özel olarak belirlediğimiz bakım ihtiyaçları çerçevesinde kaliteli, özenli, uygun maliyetli tıbbi ve tıbbi olmayan evde bakım hizmetlerini sunulmasını sağlamak ve hizmet sunum süreçlerini denetlemektir.

Kurumsal Vizyon

Günaydın Evde Bakım Hizmetleri evde bakım alanında en güvenilir sağlık hizmeti sağlayıcısı olmaktır. Hizmet sunduğumuz her bireyin ihtiyaçlarını ve bağımsızlığını desteklemek. Bilgi ve donanımızla evde bakıma bütüncül bir yaklaşım getirmek ve sağlıklı yaşam tarzını destekleyerek toplumun geleceğine katkıda bulunarak evde bakım alanında bir lider olmaktır.

Fatih Adıgüzel
Genel Direktör

Derya Tekeli
Evde Bakım Hemşiresi

Hacer Erol
Evde Bakım Destek Personeli