Ambulans Hizmeti

Hasta Nakil Ambulansı

Ambulans hizmetleri İstanbul içi Evden hastaneye, hastaneler arası kontrol ve hastaneden eve taburcu edilen hastalarımızın güvenilir bir ortamda, yatağından alınıp yatağına teslimini yapmaktayız bu hizmeti verirken güvenlik , hızlılık ve kaliteli hizmet kurumuzun öncelikli ilkelerindendir

Özel Ambulans

Sağlık Bakanlığı Hizmet Yönetmeliğine uygun ambulanslarımız ile site, AVM, şantiye, fabrika, okul ve kurumsal firmalara hasta taşıma hizmetlerini en kaliteli ve hızlı bir şekilde transferlerini yapmaktayız.

Şehirlerarası özel ambulans ve hasta taşıma

Türkiye’nin her yerine, tam donanımlı ambulanslarımız ve uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz ister bulunduğunuz şehirden isterseniz gideceği yere hızlı ve güvenli bir şekilde şehirler arası transfer yapmaktayız

Ambulans Kiralama Hizmeti

Özel ambulans hizmeti olarak Hayat ile yaşam arasındaki bu yolculuk hasta nakil ve özel ambulans ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Biz bu yola çıkarken ilk önceliğimiz her zaman insan hayatı ve sağlığı oldu bu uğurda deneyimli uzman doktor ,Acil Tıp Tekniker (AABT / Paramedik), Acil Yardım Teknisyenleri (ATT) ve İlk Yardım Sertifikalı duyarlı sürücülerimizden oluşan Takım Arkadaşlarımızla 7/24 sizlere bir telefon kadar yakındayız . ihtiyaç durumunda İstanbul’un her ilçesinden kesintisiz hizmet politikamız ile gerek İstanbul içi gerek diğer Şehirler arası güvenilir hasta nakil ve transfer hizmeti sağlamaktayız.

Destek

Hizmetlerimiz konusunda aklınıza takılanlarla ilgili lütfen mesaj yolu ile yada direk bizi arayarak detaylı bilgi alınız.
    ×